TARİHÇEMİZ

  Şirketimizin kurucularından EREN ÖZEN, 1990 yılında inşaat sektörüne girişini yapmıştır. 2002 yılında EREN, ERCAN ve ENDER ÖZEN ile birlikte 3E İNŞAAT MOBİLYA adlı inşaat firması kurulmuştur. Kısa zamanda, günümüz ve geleceğin ihtiyaçlarına ayakuydurarak; İzmir ve Ege bölgesi olmak üzere, inşaat sektöründe öncü firma haline gelmiştir.
 

VİZYONUMUZ

  Çağın getirdiği ve geleceğin gereksinimleri ile birlikte daima ileriye doğru yol alarak, aynı zamanda; toplumun kalkınmasına katkıda bulunarak, sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

MİSYONUMUZ

Yaşama verilen değeri tüm detaylarda hissedebileceğiniz, insan ve çevre ile bütünleşen mekanlar oluşturuyoruz. Firmamızın vazgeçilmez prensibi, beklenilen hizmeti "En Kaliteli, En Kısa Sürede ve En Ekonomik ve En İşlevsel şekilde" sunmaktır. Bir projeyi gerçekleştirmek için gerekli olan her türlü tasarım, hesap, malzeme, materyal seçimi ve imalat işleri firmamız bünyesinde çözülmektedir. Zemin etüdünden, aplikasyon, hafriyat, yapı iskeletinin oluşturulması ve iç tasarım dahil olmak üzere tüm projeyi tamamlamaktadır. Firmamız betonarme projelerinin yanında, çelik konstrüksiyon ve prefabrik inşaat işlerinde gerekli bilgi ve tecrübeye sahiptir.

DİZAYN OFİS 

logo.png
Ender Özen

Head of Marketing

ozenender@hotmail.com

0533 430 13 31

Muhammed Özen

Mimar

logo.png
İ. Fikret Özen

İnşaat Mühendisi

ozenfikrett@gmail.com

0507 027 21 96